VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Sanyo VRF Klima

sanyo vrf klima

Okmeydanı Sanyo VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Aynı anda farklı mekanlarda ısıtma ve soğutma yapabilen Sanyo VRF klima modelleri, çok sayıda ticari ve endüstriyel uygulamalar için uygundur. Üstün ısıtma ve soğutma sistemi, arızalanan kompresörün yerine yedeğinin kullanılabilmesi ve esnek montaj özelliğiyle VRF klimalar arasında en kapsamlı markalardan biri olarak hizmet vermektedir.

Sanyo VRF klimalar, bulunduğu ortamın özelliklerine uygun olarak çalışabilmesi, her türlü ihtiyaca uygun kurulum yapılabilmesi nedeniyle otel, hastane, restoran, mağaza, tiyatro gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Okmeydanı Sanyo VRF klima satış ekiplerimiz sizlere en iyi fiyat garantisi ile Sanyo VRF klima modelleri sunarken, Sanyo VRF klima servis teknisyenlerimiz de satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Okmeydanı Sanyo VRF klima servisi hizmetleriyle profesyonel iklimlendirme desteği vermektedir.

Sanyo VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Sanyo VRF klima sistemleri, yüksek performansı ve geniş seçenekleriyle, her türlü ihtiyaca uygun olan konforu kolayca elde etmenizi sağlıyor. Güvenilir, güçlü ve yüksek enerji tasarruflu, çevre dostu Okmeydanı Sanyo VRF klima modelleri özellikleri:

 • Yüksek Enerji Tasarrufu
 • Tasarım Esnekliği
 • Maksimum Konfor
 • Düşük İşletme Maliyeti
sanyo vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Sanyo VRF Klima Kullanım Avantajları

Sanyo VRF klima modelleri, esnek tasarımlarıyla kolay montaj sağlarken bütçenize dost enerji tasarrufu yapmaktadır. Mekanlarınızda istediğiniz ısıtma ve soğutma değerlerini hızla sağlayan, Okmeydanı Sanyo VRF klima merkezi olarak satışını yaptığımız Sanyo VRF klima avantajları:

 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Isı dağılışını hızlı bir şekilde yapar.
 • Yüksek güvenilirlik sağlar.
 • Yüksek tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Kişi sayısına göre ısıtma ve soğutma kontrolü sağlar.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.

Sanyo VRF Klima Uygulama Alanları

Sanyo VRF klima modelleri, geniş mekanların, iş yerlerinin ve katlı binaların iklimlendirme çözümleri için idealdir. Tek dış ünite ile birden fazla alanda ısıtma ve soğutma yapabilmektedir. Okmeydanı Sanyo VRF klima hizmetleri dahilinde sunduğumuz Sanyo VRF klima kullanım alanları:

Sanyo VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Sanyo VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Okmeydanı Sanyo VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Sanyo VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Sanyo VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Sanyo VRF klima almak istiyorsanız Okmeydanı Sanyo VRF klima satış satış merkezimizi arayabilirsiniz. Sanyo klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Sanyo VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Sanyo VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Sanyo VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Sanyo VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Sanyo VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak İklim Plus Okmeydanı Sanyo VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Sanyo VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Sanyo VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda Okmeydanı Sanyo VRF klima teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.