VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Salon Tipi VRF Klima

salon tipi vrf klima

Salon Tipi VRF Klima Modelleri – En İyi Fiyat Aynı Gün Montaj

Bireysel, hafif ticari ve büyük ticari binalar için iklimlendirme avantajı sağlayan salon tipi VRF klima sistemleri, özellikle düşük tavanlı büyük odaların iklimlendirmesi için uygundur. Yüksek hava debilerine ve geniş hava atış mesafesine sahip olan salon tipi VRF klima modelleri, montaj esnekliği, mükemmel enerji verimliliği ve çevreye saygıyı geniş iç ünite seçeneği ile birleştirmektedir.

Otellerden hastanelere kadar ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılayan salon tipi VRF klimalar, kötü kokuyu ve bakterileri yok eden, ekonomik ve tasarruflu yapısıyla tercih edilmektedir.

Salon tipi VRF klima fiyatları açısından en iyi fiyat garantili klimaları sunan Okmeydanı VRF klima salon tipi satış ekibimiz, satış sonrası servis hizmetleriyle de sizlere tam destek sağlamakta; bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir. Size özel çözümler için İklim Plus Okmeydanı VRF klima satış ve servis merkezimizi arayın…

Salon Tipi VRF Klima Markaları

Okmeydanı genelinde satış ve servis ağımız, geniş araç filomuz, deneyimli teknisyen ekibimiz ile aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek mekanlarınız için en doğru salon tipi VRF klima markasını almanızı sağlıyoruz. İklim Plus Okmeydanı VRF klima satış ve servis merkezi olarak sunduğumuz salon tipi VRF klima markaları:

salon tipi vrf klima modelleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Salon Tipi VRF Klimaların Üstün Özellikleri

Salon tipi VRF klimalar modüler tasarımı, yüksek enerji verimliliği ve güçlü üfleme yapısı sayesinde homojen iklimlendirme istenen tüm mekanlar için çözüm sunmaktadır. İklim Plus Okmeydanı VRF klima merkezi olarak satışını yaptığımız salon tipi VRF klimaların özellikleri:

  • Enerji verimliliği sağlar.
  • Maksimum performanslıdır.
  • Düşük ses seviyesinde çalışır.
  • Kompakt tasarımlıdır.
  • Düşük işletme maliyeti vardır.
  • Kolay bakım yapılır.
  • Çevre dostudur.
  • Dayanıklı ve güvenilirdir.

Salon Tipi VRF Klimalar Uygulama Alanları

Salon tipi VRF klima modelleri, rahat montaj özellikleri sayesinde her mekanda kolaylıkla kullanılmaktadır. Özellikle düşük tavanlı geniş mekanların iklimlendirilmesinde kullanılan, İklim Plus Okmeydanı VRF klima satış merkezi olarak sağladığımız salon tipi VRF klima kullanım alanları: