VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Panasonic VRF Klima

panasonic vrf klima

Okmeydanı Panasonic VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Panasonic VRF klimalar yüksek verimlilik, düşük enerjiyle çalışan klimalar olup geniş mekanların ve kapsamlı projelerin iklimlendirme çözümlerinde en çok tercih edilen markalardan biri olmaktadır. Tek merkezden kontrol edilebilen ve geliştirilmiş ısıtma performansı ile dikkat çeken Panasonic VRF klima modelleri iklimlendirme avantajı sağlamaktadır.

Birinci sınıf enerji verimliliği ve düşük ses seviyeleri ile çalışma alanlarında konfor yaratan Panasonic VRF klima, ideal hava akışıyla da homojen ısı dağılımına sahip olup otellerden mağazalara kadar her yerde kullanılabilmektedir.

Okmeydanı Panasonic VRF klima satış ekibimiz en iyi VRF klima fiyatları ve kampanyalarını size sunarken satış sonrası Panasonic VRF klima servisi teknisyenlerimiz de bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Okmeydanı Panasonic VRF klima servisi hizmetleriyle profesyonel iklimlendirme desteği vermektedir.

Panasonic VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Panasonic VRF klima sistemleri, mekanlarınızda beklediğiniz maksimum iklimlendirme performanslarını sağlarken yatırım maliyetlerinizi boşa çıkarmayarak harcadığınız enerjiden tasarruf etmenizi kolaylaştırmaktadır. Okmeydanı Panasonic VRF klima modelleri için özellikler:

 • Verimli, Kompakt ve Güçlü
 • Gelişmiş Enerji Performansı
 • Yeni Kompakt Dış Üniteler
 • Esnek Uyarlama ve Montaj
panasonic vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Panasonic VRF Klima Kullanım Avantajları

Kompakt dış üniteleri ile esnek montaj özelliği sağlayan Panasonic VRF klima modelleri, yeni çapraz fanları sayesinde bina içindeki ısıtmanın verimli ve eşit olmasını sağlamaktadır. Okmeydanı Panasonic VRF klima merkezi olarak satışını yaptığımız gelişmiş teknolojisiyle Panasonic VRF klima avantajları:

 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Isı dağılışını hızlı bir şekilde yapar.
 • Yüksek güvenilirlik sağlar.
 • Yüksek tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Kişi sayısına göre ısıtma ve soğutma kontrolü sağlar.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.

Panasonic VRF Klima Uygulama Alanları

Panasonic VRF klimalar, son derece hafif ve uyarlanabilir tasarımlarıyla dilediğiniz mekanda iklimlendirme çözümü sağlamaktadır. Büyük binalar ve geniş mekanların iklimlendirme çözümü olan, Okmeydanı Panasonic VRF klima hizmetleri dahilinde sunduğumuz VRF klimaların kullanım alanları:

Panasonic VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Panasonic VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Okmeydanı Panasonic VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Panasonic VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Panasonic VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Panasonic VRF klima almak istiyorsanız Okmeydanı Panasonic VRF klima satış merkezimizi arayabilirsiniz. Panasonic klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Panasonic VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Panasonic VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Panasonic VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Panasonic VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Panasonic VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak İklim Plus Okmeydanı Panasonic VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Panasonic VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Panasonic VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda Okmeydanı Panasonic VRF klima teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.