VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Midea VRF Klima

midea vrf klima

Okmeydanı Midea VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

“Yeşil bir çevre için ileri teknoloji iklimlendirme çözümleri” sloganı ile konutlarda ve iş yerlerinde ısıtma ve soğutma sistemleri olarak kullanılan Midea VRF Klima, ısı kazanımlı akıllı serileri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Az enerji tüketerek elektrik masraflarınızı en düşük seviyede tutan kompresör sistemiyle yüksek konforlu yaşam alanları sunmaktadır.

Üflemeli, kaset tipi, kanallı tip, yer/tavan tipi, duvar tipi, döşeme tipi ve konsol tipi Midea VRF klima modelleri ile şartlandırılacak ortamın ihtiyacına ve dizaynına göre en uygun iç üniteyi seçmeniz kolaydır. Entegre bina kontrol sistemi sayesinde tüm mekanlar için iklimlendirme çözümleri sunmaktadır.

Okmeydanı Midea VRF klima satış ekiplerimiz de en iyi Midea VRF klima fiyatları garantisi ile güncel klima modellerini sizler için sunmakta, Midea VRF klima servisi hizmetiyle de satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Okmeydanı Midea VRF klima servisi hizmetleriyle profesyonel iklimlendirme hizmeti vermektedir.

Midea VRF Klimanın Üstün Özellikleri

Midea VRF klima sistemleri, geniş kontrol çözümleri, haftalık otomatik çalışma programlaması, çevre dostu dizaynı, esnek montaj imkanı ve azaltılmış borulama maliyeti ile konforlu ve sorunsuz klima kullanımı sağlamaktadır. Okmeydanı Midea VRF klima modelleri için satış özellikleri:

 • Yüksek Hassasiyet
 • Maksimum Enerji Tasarrufu
 • Düşük Ses Seviyesi
 • Programlayarak Yönetim
midea vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Midea VRF Klima Kullanım Avantajları

Kolay bakım imkanı, yüksek enerji tasarrufu sağlayan teknolojisi, geniş çalışma aralığı ve estetik görünümü ile Midea VRF klima modelleri, ısıtma ve soğutmada %100 memnuniyet yaratan sistemler sunmaktadır. Okmeydanı Midea VRF klima merkezi olarak satışını yaptığımız Midea VRF klima avantajları:

 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Yüksek tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.
 • Hassas sıcaklık kontrolüne sahiptir.
 • Aynı anda hem ısıtma hem soğutma yapar.
 • Pratik ve kolay kullanımlıdır.

Midea VRF Klima Uygulama Alanları

16 gruba bölünmüş dev bir klima sistemini dahi yönetme kapasitesi olan, grup ayarı ile her bir iç üniteyi farklı yöneten Midea VRF klima modelleri, kompakt tasarımı ile iklimlendirme çözümü sunmaktadır. Okmeydanı Midea VRF klima hizmetleri dahilinde sunduğumuz VRF klima kullanım alanları:

Midea VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

Midea VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Okmeydanı Midea VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre Midea VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, Midea VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için Midea VRF klima almak istiyorsanız Okmeydanı Midea VRF klima satış merkezimizi arayabilirsiniz. Midea klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun Midea VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Midea VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında Midea VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

Midea VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

Midea VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak İklim Plus Okmeydanı Midea VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

Midea VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

Midea VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda Okmeydanı Midea VRF klima teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.