VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

LG VRF Klima

lg vrf klima

Okmeydanı LG VRF Klima – En İyi Fiyat Garantisi Keşif Satış Servis

Tasarımda çevreye zarar vermeyen maddeleri kullanan, enerji verimliliğini ve geri dönüşümü ilke edinen LG VRF klima üretim teknolojisi, çevreye dost klima üretiminin yaygınlaşmasında öncü olmuştur. Küçük boyutlu alanlarda optimum kullanım sağlaması, yüksek enerji verimliliği farklı mekanları aynı anda iklimlendirme avantajı sağlamaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ve multi sistemleri ile en çok tercih edilen VRF klima markalarından olan LG VRF klimalar, gerçek zamanlı hata tahmin fonksiyonuyla da arıza masraflarınızı sıfıra indirmektedir. Her mekanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Okmeydanı LG VRF klima satış ekiplerimiz de en iyi LG VRF klima fiyatları garantisi ile güncel klima modellerini sizler için sunmakta, LG VRF klima servisi desteğiyle de satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Okmeydanı LG VRF klima servisi hizmetleriyle profesyonel iklimlendirme desteği vermektedir.

LG VRF Klimanın Üstün Özellikleri

LG VRF klima sistemleri, eş zamanlı çalışan dış üniteleri, %100 taze hava temini, ekonomik çalışma modları sayesinde yüksek verimli ısıtma/soğutma ve üstün enerji tasarrufu sunar. Tek merkezden üstün kontrollü LG VRF klima modelleri özellikleri:

 • Yüksek Performans
 • Otomatik Soğutucu Şarjı
 • Bireysel ve Merkezi Kumandalar
 • Kompakt Yapı ve Kolay Montaj
lg vrf klima fiyatları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

LG VRF Klima Kullanım Avantajları

Otomatik temizleme özelliği, yüksek tavan modu, bağımsız çalışabilme rahatlığı, hafif dış ünitesi ile mekanlarınıza tam uyumluluk sağlayan LG VRF klima modelleri, kurumsal iklimlendirme çözümleri için idealdir. Okmeydanı LG VRF klima merkezi olarak satışını yaptığımız en yeni model LG VRF klima avantajları:

 • Üfleme kontrolü sağlar.
 • Kolay temizlenebilir.
 • Düşük ses seviyesi ile çalışır.
 • Düşük işletme maliyeti vardır.
 • Yüksek tasarım esnekliğine sahiptir.
 • Enerji tasarrufludur.
 • Montaj kolaylığı sağlar.
 • Isı geri kazanım sağlar.

LG VRF Klima Uygulama Alanları

LG VRF klima modelleri, esnek tasarımı ile her mekan için iklimlendirme çözümü sunmaktadır. Özellikle tek merkezden ısıtma soğutma istenen binalar için avantajlı kullanım sağlayan klima markalarından olan, Okmeydanı LG VRF klima hizmetleri dahilinde sunduğumuz LG VRF klima kullanım alanları:

LG VRF Klima Çözümlerinde En Çok Merak Edilenler

LG VRF klima fiyatları proje bazlı nasıl hesaplanır?

Okmeydanı LG VRF klima fiyatları proje bazlı belirlenirken işletmenizin ihtiyaçları, projenizin kapsamı, mekanın büyüklüğü, mekandaki kişi sayısı, yaşadığınız bölgenin iklim koşulları, mekandaki ısı kaynakları ve kayıpları, aydınlatma kaynakları ve mekandaki pencereler göz önüne alınarak VRF klimanın kapasitesi hesaplanır. Kapasite hesaplandıktan sonra kullanılacak olan iç (duvar, salon, kaset, tavan, kanallı, yer tipi) ve dış VRF klima modelleri belirlenir. Belirlenen modellere göre LG VRF klima fiyatları projeniz kapsamında bütçelendirilir.

Projem var, LG VRF klima almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Projeniz için LG VRF klima almak istiyorsanız Okmeydanı LG VRF klima satış merkezimizi arayabilirsiniz. LG klima keşif uzmanlarımız adresinize gelerek mekanınızda yapacakları keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza en uygun LG VRF klima modeli ve bütçesini belirleyerek sizlere teslim etmektedir. Satış onaylandıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte VRF montaj işlemleriniz tamamlanmaktadır.

LG VRF klima projeleri için ödeme koşulları nelerdir?

Proje kapsamında LG VRF klima fiyatlarını; nakit, banka havalesi, kredi kartına taksit (9 aya kadar) ve çek yoluyla ödeyebilirsiniz.

LG VRF klima satın aldıktan sonra montaj planlaması nasıl yapılır?

LG VRF klima satın aldıktan sonra size en uygun gün ve saat planlanarak İklim Plus Okmeydanı LG VRF klima montaj işlemleri başlatılır. Projenin büyüklüğüne göre gün/hafta/ay şeklinde teslimi tamamlanır.

LG VRF klima satışı sonrasında tamir bakım onarım desteği veriyor musunuz?

LG VRF klimanızı kullanırken de ihtiyacınız olan tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda Okmeydanı LG VRF klima teknik ekiplerimizden hizmet alarak klimayı kullandığınız süre boyunca güler yüzlü servis anlayışımızdan her zaman yararlanabilirsiniz.