VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Kaset Tipi VRF Klima

kaset tipi vrf klima

Kaset Tipi VRF Klima Modelleri – En İyi Fiyat Aynı Gün Montaj

Sessiz dizayn, kablolu veya kablosuz uzaktan kumanda kontrolü ile soğutucu sistemi ile çevreye dost olan kaset tipi VRF klima, rahat montajı ve güvenli kullanımı sayesinde aynı anda hem ısıtma hem de soğutma avantajı sağlamaktadır. Güçlü kapasiteleri ile mekanlarda tek yönlü, 2 yönlü, 4 yönlü ve 360 derece iklimlendirme avantajı sağlamaktadır.

Mükemmel enerji tasarrufu, kompakt ve hafif dış üniteleri ile hafif ticari ve büyük ticari binalarda mükemmel uyum gösteren kaset tipi VRF klimalar, optimum iç ortam hava kalitesi sunmak üzere, gelişmiş hava filtreleme sistemleri içerir.

Kaset tipi VRF klima fiyatları ve modelleri için sizlere en iyi fiyat garantili klima satışı sunan Okmeydanı VRF klima kaset tipi satış ekibimiz, satış sonrası klima servis hizmetleriyle de kişisel ve kurumsal çözümler için bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir. Size özel çözümler için İklim Plus Okmeydanı VRF klima satış ve servis merkezimizi arayın…

Kaset Tipi VRF Klima Markaları

Satış ve servis merkezlerimizle Okmeydanı genelinde satış ağımız, 30 yılık sektörel deneyimimiz, eğitimli ve uzman personelimiz ile aynı gün ücretsiz VRF keşif hizmeti vererek mekanlarınız için en doğru kaset tipi VRF klima markasını almanızı sağlıyoruz. İklim Plus Okmeydanı VRF klima satış ve servis merkezi olarak sunduğumuz kaset tipi VRF klima markaları:

kaset tipi vrf klima modelleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Kaset Tipi VRF Klimaların Üstün Özellikleri

Dekoratif panel boyutları ile mekanda görüntü rahatsızlığı vermeyen kaset tipi VRF klimalar, geniş hava çıkış aralığı ile büyük hacimli ortamlarda yüksek verimlilikle kullanılmaktadır. Kolay bakımı ile sizi yüksek arıza ve bakım masraflarından koruyan, İklim Plus Okmeydanı VRF klima merkezi olarak sunduğumuz VRF klimaların özellikleri:

  • Sessiz çalışır.
  • Kurulumu ve bakımı kolaydır.
  • Fan ayarları ile konfor sağlar.
  • Kolay temizlenir.
  • Enerji verimliliği sağlar.
  • Maksimum performanslıdır.
  • Akıllı kontrol sistemi vardır.
  • Çevre dostudur.

Kaset Tipi VRF Klimalar Uygulama Alanları

Kaset tipi VRF klima modelleri, ev tipi serinletmeden modern çok katlı ofis ortamlarını kapsayan uygun modelleri ile her mekanda kolaylıkla kullanılmaktadır. Homojen iklimlendirme imkanı sağlayan üstün performanslı, İklim Plus Okmeydanı VRF klima satış merkezi olarak sağladığımız kaset tipi VRF klima kullanım alanları: