VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

İş Yerleri VRF Klimaları

iş yeri klimaları

İş Yerleri VRF Klimaları – Isıtma Soğutma Çözümleri En İyi Fiyat Garantisi

İş yerleriniz ve işletmeleriniz için özel iklimlendirme çözümlerine mi ihtiyacınız var? İş yeri klimaları sayesinde hem çalışanlarınızı hem de müşterilerinizi rahat ettirebilirsiniz. Mekanınızın büyüklüğüne, çalışan kişi sayısına, coğrafi koşullara ve ihtiyaçlarınıza göre iş yeri kliması seçmek artık çok kolay! İş yerleri VRF klima modelleri sayesinde mekanlarınızı daha avantajlı iklimlendirebilirsiniz.

Hem sessiz çalışan hem tasarruf sağlayan, eşit hava akışı ile homojen sıcaklık oluşturan, bakımda ve onarımda masraf yaratmayan iş yeri klimaları için size özel hizmetler sunuyoruz. İş yerleri VRF klima satış ve servis süreçlerinde Okmeydanı VRF klima ekibimizle ücretsiz keşif, hızlı montaj, güvenli bakım ve servis hizmetleri sunuyoruz. Size özel çözümler için İklim Plus Okmeydanı VRF klima satış ve servis merkezimizi arayın…

Neden İş Yerleri VRF Klimaları?

İş yerleri için VRF klimalar, güçlü üfleme teknolojileri sayesinde avantajlı bir klima kullanımı sağlayacaktır. Temiz hava salınımı ile mekanda taze havayı tutacak, eşit ısıtma-soğutma sağlayacak, iş yeri klimaları, ilk maliyetini kısa sürede karşılayacak. İklim Plus Okmeydanı VRF klima satış ve servis merkezi olarak size sunduğumuz iş yerleri VRF klima özellikleri:

  • Maksimum Tasarruf ve Konfor
  • Sessiz Çalışma ve Kolay Kullanım
  • Yüksek Verim ve Düşük Maliyet
  • Sağlığa Dost ve Masrafsız Bakım
iş yerleri vrf klimaları

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Hizmet Verdiğimiz İş Yerleri VRF Klima Markaları

Kolay montaj özellikleri, enerji verimlilikleri, homojen hava dağılımı ve yüksek performansları nedeniyle tercih edilen iş yerleri VRF klimaları için geniş araç filomuz ve satış ekibimizle satış ve servis hizmeti veriyoruz. Dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan, İklim Plus Okmeydanı VRF klima merkezi olarak satışını yaptığımız iş yerleri VRF klima markaları:

İş Yerlerine Uygun VRF Klima Modelleri

Ofis klimaları olarak da bilinen iş yeri VRF klimaları, yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklılığa ve performansa sahiptir. Geliştirilmiş teknolojileriyle iş yerlerinde en çok kullanılan ve avantaj sağlayan, konforlu çalışma ortamları yaratan, İklim Plus Okmeydanı VRF klima satış merkezi olarak sunduğumuz iş yerleri VRF klima modelleri ise şunlar: