VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Duvar Tipi VRF Klima

duvar tipi vrf klima

Duvar Tipi VRF Klima Modelleri – En İyi Fiyat Aynı Gün Montaj

Her mekan için iklimlendirme avantajı sağlayan duvar tipi VRF klima, rahat montajı ve güvenli kullanımı sayesinde aynı anda hem ısıtma hem de soğutma avantajı sağlamaktadır. Geniş kapasiteleri ve güçlü yapıları sayesinde yıllarca aynı performansı gösterirken otellerden hastanelere kadar alana özel iklimlendirme çözümleri sağlamaktadır.

Mükemmel enerji tasarrufu, kompakt dış üniteleri ile hem mekandan hem de elektrik tüketiminden tasarruf sağlayan duvar tipi VRF klima modelleri, aynı zamanda kolay bakım imkanları ile sizleri zorlamamaktadır.

Duvar tipi VRF klima fiyatları açısından en iyi fiyat garantili klimaları sunan Okmeydanı VRF klima duvar tipi satış ekibimiz, satış sonrası duvar tipi VRF klima servisi hizmetleriyle de sizleri yalnız bırakmamakta, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmeti vermektedir. Size özel çözümler için İklim Plus Okmeydanı VRF klima satış ve servis merkezimizi arayın…

Duvar Tipi VRF Klima Markaları

30 yıllık iklimlendirme sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz, Okmeydanı genelinde geniş servis ağımız ile aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek mekanlarınız için en doğru duvar tipi VRF klima markasını almanızı sağlıyoruz. İklim Plus Okmeydanı VRF klima satış ve servis merkezi olarak sunduğumuz duvar tipi VRF klima markaları:

duvar tipi vrf klima modelleri

Keşif

Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.

Satış

En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.

Servis

Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.

Duvar Tipi VRF Klimaların Üstün Özellikleri

Duvar tipi VRF klimalar ofislerde, ayrı iklimlendirilmesi gereken binalarda ve konutlarda, kolay montaj özellikleri, enerji verimlilikleri, homojen hava dağılımı ve performansları nedeniyle tercih edilmektedir. İklim Plus Okmeydanı VRF klima merkezi olarak satışını yaptığımız duvar tipi VRF klimaların özellikleri:

  • Düşük ses seviyesinde çalışır.
  • Montaj kolaylığı sağlar.
  • Düşük işletme maliyeti vardır.
  • Enerji verimliliği sağlar.
  • Maksimum performanslıdır.
  • Akıllı kontrol sistemi vardır.
  • Kolay bakım yapılır.
  • Aynı anda ısıtma ve soğutma sağlar.

Duvar Tipi VRF Klimalar Uygulama Alanları

Duvar tipi VRF klima modelleri, kompakt tasarımları sayesinde her mekanda kolaylıkla kullanılmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalarda, kaliteli ısıtma ve soğutma istenen geniş mekanlarda kullanılan, İklim Plus Okmeydanı VRF klima satış merkezi olarak sağladığımız duvar tipi VRF klima kullanım alanları: